null

Markizy tarasowe

Markiza tarasowa w pogodnych barwach, która ochroni nas przed nadmiernym działaniem słońca, ale będzie też efektowną ozdobą balkonu lub tarasu. Produkt zapewni przyjemny cień i wspaniale sprawdzi się podczas przyjęć czy spotkań na świeżym powietrzu. Markizę bez problemu zamontujemy nad tarasem do ściany lub nad balkonem do sufitu.

Uniwersalność

Główną zaletą markiz zewnętrznych jest regulowany wysięg, dzięki czemu dopasujemy ich wymiar do Państwa potrzeb.

Czystość i trwałość

Materiał zastosowany w naszych markizach wykonany jest z tkaniny akrylowej, impregnowanej, wysokiej jakości, dostępny w wielu kolorach.

Lekka konstrukcja

Konstrukcja markizy wykonana jest z aluminium lakierowanego na kolor biały, beżowy, brązowyi srebrny co sprawia że markiza jest funkcjonalna i posiada elegancki wygląd. System mocowania pozwala na łatwy i szybki montaż jak i demontaż w celu czyszczenia i konserwacji. Może być sterowana ręcznie (na korbę) lub automatycznie.

Galeria realizacji

Zamów bezpłatny pomiar

Skorzystaj z oferowanego przez nas zupełnie bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, my zajmiemy się resztą!

Idealnie dopasowane

Nasze markizy są dopasowywane idealnie pod Twoje wymagania. Dzięki dokładnemu pomiarowi i montażowi, produkt ten będzie spełniał swoje funkcjonalności – estetyczną i ochronną.

Zainteresował Cię nasz produkty, ale nie jesteś pewien który najlepiej się sprawdzi w Twoim domu? Skontaktuj się z nami, lub zostaw tutaj swój numer telefonu – na pewno oddzwonimy!

Masz więcej pytań?