null

Markizy balkonowe

Markiza balkonowa to estetyczna osłona przed słońcem. Jest to praktyczna ozdoba balkonów, tarasów i wnęk balkonowych. Ich konstrukcja pozwala na ustawienie odpowiedniego kąta pochyłu.

Uniwersalność

Główną zaletą markiz zewnętrznych jest regulowany wysięg, dzięki czemu dopasujemy ich wymiar do Państwa potrzeb.

Czystość i trwałość

Markizy to połączenie nie tylko najwyższej jakości elementów (aluminiowa konstrukcja i impregnowane tkaniny najlepszych zachodnioeuropejskich producentów), funkcjonalność lecz przede wszystkim atrakcyjny i niepowtarzalny wygląd.

Lekka konstrukcja

Lekka konstrukcja markizy sprawia, że montaż jest niezwykle łatwy. Konstrukcja jest lakierowana techniką proszkową na kolor biały.

Galeria realizacji

Zamów bezpłatny pomiar

Skorzystaj z oferowanego przez nas zupełnie bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, my zajmiemy się resztą!

Idealnie dopasowane

Nasze markizy są dopasowywane idealnie pod Twoje wymagania. Dzięki dokładnemu pomiarowi i montażowi, produkt ten będzie spełniał swoje funkcjonalności – estetyczną i ochronną.

Zainteresował Cię nasz produkty, ale nie jesteś pewien który najlepiej się sprawdzi w Twoim domu? Skontaktuj się z nami, lub zostaw tutaj swój numer telefonu – na pewno oddzwonimy!

Masz więcej pytań?