null

Zasłony DUNES


Zasłony typu DUNES to eleganckie i nowoczesne rozwiązanie do dekoracji okien, inspirowane naturalnymi krajobrazami pustynnymi. Charakteryzują się delikatnymi, falistymi fałdami, które przypominają wydmy poruszone wiatrem. Dzięki swojemu unikalnemu wzornictwu zapewniają subtelny, lecz wyrazisty akcent w pomieszczeniu, jednocześnie zapewniając prywatność i kontrolę nad światłem dziennym. Zasłony typu DUNES są idealnym wyborem dla tych, którzy poszukują harmonii między funkcjonalnością a estetyką we wnętrzach.

Specjalne tkaniny

W produkcji stosujemy specjalnie stworzone tkaniny przeznaczone wyłącznie do zasłon DUNES, dzięki czemu wykonanie jest bardzo estetyczne i dokładne. Jakość tkanin sprawia, że doskonale nadają się do zaciemnienia lub dekoracji wnętrz.

Precyzja wykonania

Zasłony DUNES wykonywane są z zestawu precyzyjnie dociętych lameli materiału składającego się z dwóch fragmentów pełnej tkaniny połączonych siatką pozwalającą regulować poziom zaciemnienia oraz przejrzystości zasłony.

Łatwy montaż

Lamele materiału zawieszone są na specjalnych wieszakach w dedykowanej prowadnicy, a dzięki opatentowanym uchwytom montaż przebiega bardzo szybko.

Łatwe czyszczenie

Opatentowane wieszaki pozwalają na samodzielny demontaż lameli, które można wyczyścić z wykorzystaniem pralki automatycznej.

POZNAJ ZALETY ZASŁON DUNES

Zamów bezpłatny pomiar

Skorzystaj z oferowanego przez nas zupełnie bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, my zajmiemy się resztą!

Galeria realizacji

Idealnie dopasowane

Nasze rolety są dopasowywane idealnie pod Twoje okno. Dzięki dokładnemu pomiarowi i montażowi, produkt ten będzie spełniał swoje funkcjonalności – estetyczną i ochronną.

Zainteresowały Cię nasze produkty, ale nie jesteś pewien które najlepiej się sprawdzą w Twoim domu? Skontaktuj się z nami, lub zostaw tutaj swój numer telefonu – na pewno oddzwonimy!

Masz więcej pytań?