null

Żaluzje pionowe

Funkcjonalne i komfortowe rozwiązanie dla biur, domów, hoteli i innych pomieszczeń, zwłaszcza użyteczności publicznej. Nasza kolekcja obejmująca szeroką gamę wzorów i kolorów tkanin, pozwala na najbardziej wyszukane aranżacje wnętrz.

Praktyczność

Pozwalają na ograniczenie od 20% do 100% przenikalności światła słonecznego, a regulacja kąta ustawienia pasów pozwala rozproszyć światło i uzyskać efekt doświetlenia,

Estetyczne

Posiadają zalety dekoracyjne, co pozwala przeistoczyć chłodne i nieprzyjemne wnętrze w estetyczne, pełne miłej atmosfery wnętrze do pracy lub wypoczynku

Galeria realizacji

Zamów bezpłatny pomiar

Skorzystaj z oferowanego przez nas zupełnie bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, my zajmiemy się resztą!

Idealnie dopasowane

Nasze żaluzje są dopasowywane idealnie pod Twoje okno. Dzięki dokładnemu pomiarowi i montażowi, produkt ten będzie spełniał swoje funkcjonalności – estetyczną i ochronną.

Zainteresował Cię nasz produkty, ale nie jesteś pewien który najlepiej się sprawdzi w Twoim domu? Skontaktuj się z nami, lub zostaw tutaj swój numer telefonu – na pewno oddzwonimy!

Masz więcej pytań?