null

Rolety w kasecie

Rolety w kasecie i prowadnicach typu PRESTIŻ wykonane są z PCV. Są to rolety, które cieszą się obecnie największym powodzeniem na rynku. Mała i delikatnie zdobiona kasetka stanowi elegancki dodatek do okna, natomiast mechanizm samohamowny pozwala na wygodne sterowanie roletką.

Uniwersalność

Doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu i z łatwością możemy dopasować ich kolor i wzór do wystroju mieszkania bądź domu.

Czystość i trwałość

Materiał rolety umieszczony jest w prowadnicach, dzięki czemu brzegi tkaniny się nie niszczą i nie strzępią. Oznacza to, że roleta w kasecie pozostaje w znakomitym stanie dużo dłużej niż roleta wolnowisząca.

Łatwy montaż

Bezinwazyjny i intuicyjny montaż nie wpływa na ramę okna. Montaż nie wymaga dodatkowych narzędzi czy wykonywania dodatkowych otworów w ścianach, oknie.

Galeria realizacji

Zamów bezpłatny pomiar

Skorzystaj z oferowanego przez nas zupełnie bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, my zajmiemy się resztą!

Idealnie dopasowane

Nasze rolety w kasecie są dopasowywane idealnie pod Twoje okno. Dzięki dokładnemu pomiarowi i montażowi, produkt ten będzie spełniał swoje funkcjonalności – estetyczną i ochronną.

Zainteresowały Cię nasze produkty, ale nie jesteś pewien które najlepiej się sprawdzą w Twoim domu? Skontaktuj się z nami, lub zostaw tutaj swój numer telefonu – na pewno oddzwonimy!

Masz więcej pytań?