null

Rolety MINI

Rolety mini to najmniejsza opcja rolety wolnonwiszącej. Zalecana jest do okien o niedużych gabarytach.

Uniwersalność

Roleta zawiera samohamujący mechanizm, który pozwala na zatrzymanie tkaniny na dowolnej wysokości. Do rolet mini stosowane są magnesy, które powodują, że tkanina nie odchyla się w chwili uchylenia okna.

Różnorodność

Dostępne kolory osprzętu (mechanizm z łańcuszkiem i obciąznikiem tkaniny) – biel, brąz, beż, popiel, mahoń, złoty dąb, antracyt, winchester.

Łatwy montaż

Montowana jest do skrzydła okna za pomocą wkrętów samowiertnych lub za pomocą wieszaków bezinwazyjnych. Montaż za pomocą wieszaków bezinwazyjnych nie uszkadza skrzydła okna.

Galeria realizacji

Zamów bezpłatny pomiar

Skorzystaj z oferowanego przez nas zupełnie bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, my zajmiemy się resztą!

Idealnie dopasowane

Nasze rolety są dopasowywane idealnie pod Twoje okno. Dzięki dokładnemu pomiarowi i montażowi, produkt ten będzie spełniał swoje funkcjonalności – estetyczną i ochronną.

Zainteresowały Cię nasze produkty, ale nie jesteś pewien które najlepiej się sprawdzą w Twoim domu? Skontaktuj się z nami, lub zostaw tutaj swój numer telefonu – na pewno oddzwonimy!

Masz więcej pytań?