null

Rolety Dzień-Noc

Rolety dzień noc to specjalny rodzaj dekoracyjnej rolety z tkaniny w poziome pasy transparentne i zaciemniające. Ta unikatowa tkanina pozwala na kontrolowanie wpadającego do pomieszczenia światła w bardzo prosty i szybki sposób, dając wiele możliwości poziomów zaciemnienia.

Uniwersalność

W zależności od rodzaju oraz koloru materiału można stworzyć wiele niepowtarzalnych klimatów w pomieszczeniu za pomocą jednego systemu. Roleta ta jest nowością na rynku i charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, a jednocześnie prostotą obsługi.

Czystość i trwałość

Materiał rolety umieszczony jest w prowadnicach, dzięki czemu brzegi tkaniny się nie niszczą i nie strzępią. Oznacza to, że roleta w kasecie pozostaje w znakomitym stanie dużo dłużej niż roleta wolnowisząca.

Łatwy montaż

Roletkę można w bardzo prosty sposób zamontować do ramy okiennej, a jej mały mechanizm nie wyróżnia się.

Galeria realizacji

Zamów bezpłatny pomiar

Skorzystaj z oferowanego przez nas zupełnie bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, my zajmiemy się resztą!

Idealnie dopasowane

Nasze rolety w kasecie są dopasowywane idealnie pod Twoje okno. Dzięki dokładnemu pomiarowi i montażowi, produkt ten będzie spełniał swoje funkcjonalności – estetyczną i ochronną.

Zainteresowały Cię nasze produkty, ale nie jesteś pewien które najlepiej się sprawdzą w Twoim domu? Skontaktuj się z nami, lub zostaw tutaj swój numer telefonu – na pewno oddzwonimy!

Masz więcej pytań?