null

Rolety dachowe

Rolety dachowe idealnie pasują do okien PCV, aluminiowych i drewnianych, a po zamontowaniu staja się integralna częścią okna.

Uniwersalność

Rolety dachowe występują w osprzęcie pcv oraz aluminium. Osprzęt pcv występuje we wszystkich kolorach systemu rolet w kasetkach. Osprzęt aluminium: srebrny „Anoda” oraz sosna. Do wyboru cała gama tkanin

Czystość i trwałość

Dzięki kasetce i prowadnicom prześwity eliminowane są do minimum.
Materiał w rolecie jest dobrze napięty dzięki zastosowaniu mechanizmu sprężynowego. Tylko taki sposób naprężenia materiału jest zalecany do okien dachowych aby nie zrobił się „brzuch” z tkaniny.

Łatwy montaż

Bezinwazyjny i intuicyjny montaż nie wpływa na ramę okna. Montaż nie wymaga dodatkowych narzędzi czy wykonywania dodatkowych otworów w ścianach, oknie.

Galeria realizacji

Zamów bezpłatny pomiar

Skorzystaj z oferowanego przez nas zupełnie bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, my zajmiemy się resztą!

Idealnie dopasowane

Nasze rolety w kasecie są dopasowywane idealnie pod Twoje okno. Dzięki dokładnemu pomiarowi i montażowi, produkt ten będzie spełniał swoje funkcjonalności – estetyczną i ochronną.

Zainteresowały Cię nasze produkty, ale nie jesteś pewien które najlepiej się sprawdzą w Twoim domu? Skontaktuj się z nami, lub zostaw tutaj swój numer telefonu – na pewno oddzwonimy!

Masz więcej pytań?