null

Moskitiery SUWANE

Moskitiera suwana 🦟🚪 to genialne rozwiązanie, zwłaszcza w miejscach o ograniczonej przestrzeni! Dzięki mechanizmowi przesuwnemu oszczędzasz miejsce, a jednocześnie skutecznie chronisz swój dom przed uciążliwymi owadami. Praktyczna, stylowa i łatwa w montażu – po prostu idealna! 🏡✨

Uniwersalność

Do zabezpieczania otworów drzwiowych polecamy MOSKITIERY SUWANE. Wykonane są ze wzmocnionego profilu, montowane w specjalnych prowadnicach, wyposażone w uszczelkę szczotkową, która gwarantuje szczelne zamknięcie moskitiery.

Dostępne kolory

Drzwi i ramki występuje w kolorze białym, brąz i antracyt jak i w okleinach : złoty i ciemny dąb, mahoń , orzech oraz winchester.

Galeria realizacji

Zamów bezpłatny pomiar

Skorzystaj z oferowanego przez nas zupełnie bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, my zajmiemy się resztą!

Idealnie dopasowane

Nasze moskitiery są dopasowywane idealnie pod Twoje okno. Dzięki dokładnemu pomiarowi i montażowi, produkt ten będzie spełniał swoje funkcjonalności – estetyczną i ochronną.

Zainteresował Cię nasz produkty, ale nie jesteś pewien który najlepiej się sprawdzi w Twoim domu? Skontaktuj się z nami, lub zostaw tutaj swój numer telefonu – na pewno oddzwonimy!

Masz więcej pytań?