null

Markizy koszowe

Markiza balkonowa to estetyczna osłona przed słońcem. Jest to praktyczna ozdoba balkonów, tarasów i wnęk balkonowych. Ich konstrukcja pozwala na ustawienie odpowiedniego kąta pochyłu.

Uniwersalność

Mało kto wie, że markizy te mogą być najważniejszą ozdobą witryny sklepowej.
Dziś markizy wykonywane są z wysokiej jakości tkanin w najróżniejszych kolorach i kształtach. Markizy mogą być jednocześnie ozdobą, elementem zaciemniającym czy też nośnikiem reklam.

Czystość i trwałość

Markizy koszowe, dzięki swojemu subtelnemu, delikatnemu kształtowi oraz najwyższej jakości zastosowanych materiałów są również idealną ozdobą każdego Twojego budynku.

Lekka konstrukcja

Konstrukcja markiz koszowych oparta jest na profilach z anodowanego aluminium
Poszycie wykonane jest z wysokiej jakości tkaniny impregnowanej lub folii zbrojonej.

Galeria realizacji

Zamów bezpłatny pomiar

Skorzystaj z oferowanego przez nas zupełnie bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, my zajmiemy się resztą!

Idealnie dopasowane

Nasze markizy są dopasowywane idealnie pod Twoje wymagania. Dzięki dokładnemu pomiarowi i montażowi, produkt ten będzie spełniał swoje funkcjonalności – estetyczną i ochronną.

Zainteresował Cię nasz produkty, ale nie jesteś pewien który najlepiej się sprawdzi w Twoim domu? Skontaktuj się z nami, lub zostaw tutaj swój numer telefonu – na pewno oddzwonimy!

Masz więcej pytań?