Firma WOJAR istnieje na rynku od 2000 roku, kiedy to nasze początki skupiały się na pośrednictwie w sprzedaży oraz montażu rolet tkaninowych i żaluzji. Wraz ze zwiększaniem kapitału nasze środki finansowe lokowane były w rozwój firmy. Naszym celem było stworzenie prężnego, rozwijającego się zakładu. Dzięki dużej mobilizacji, wytrwałości i ciężkiej pracy oraz zespołowi pracowników udało nam się stworzyć prężnie działającą firmę w swojej branży.

Wraz z rozwojem firmy postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o komponenty do produkcji rolet, żaluzji, moskitier itp. Dlatego stworzyliśmy w pełni profesjonalny park maszyn do produkcji komponentów wyposażony w urządzenia najwyżej jakości.

Kadra pracowników jaką zatrudniamy jest doświadczona, przeszkolona i wykwalifikowana. Do Państwa dyspozycji służą pomocą doradcy sprzedaży, montażyści oraz pracownicy produkcyjni. Wszyscy oni sumiennie i z zaangażowaniem pracują na pełne zadowolenie naszych Klientów.

Dzięki zdobytym rekomendacjom wielu firm oraz instytucji wiemy, iż nasza praca oraz wyroby są uznawane i cenione przez Klientów. Jednak nie spoczywamy na laurach i brniemy w kierunku osiągnięcia jak najlepszej jakości towarów oraz świadczonych usług.

Jako rozwijająca się firma nie stronimy od pomocy. Dlatego bierzemy udział w wielu akcjach charytatywnych oraz współorganizujemy imprezy kulturowe w powiecie tczewskim.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że zadowoli ona Państwa, a nam uda się sprostać wszelkim Państwa potrzebom, co przełoży się na owocną współpracę.